VODNÁŘSKÁ GALERIE

 

Toužil jsem mít svoji vlastní galerii a zvát si tam svoje kamarády umělce a umělecké řemeslníky. Vzhledem k tomu, že se mi tato příležitost doposud vyhýbala a v okamžiku, kdy se k něčemu podobnému schylovalo, přišly nějaké neblahé síly, které byly proti tomu, usoudil jsem, že doposud nenastal ten správný čas. Nicméně není důvod, proč si takovou galerii nezřídit tady, na svém webu.
Každý měsíc tu pro vás nachystám novou výstavní exposici, tak že se máte na co těšit.
 
Připravuji pro vás také nabídku na Fleru ale pokud nechcete platit poštovné, balné a marži Fleru, navštivte mně po telefonní domluvě v ateliéru a budete si moct při kávě nebo bylinkovém čaji vybrat z mojí nabídky kreseb, obrazů, koláží, asambláží, uměleckořemeslných prací a objektů. Těším se na vás.
 
 
 
BŘEZEN 2024
Březnová galerie vám nabízí koláže z let 2023. 
Koléže miluji pro jejich autentičnost. Můžetet použít cokoliv již daného, historické postavy, místa, události a uvést je do nových souvislostí. Je to takové obrazová recyklace. Když jsem v roce 2010 navštívil s divadlem Berlín, překvapilo mě v alternativních galeriích kolik mladých německých umělců se věnuje právě technice koláže. A byly to koláže klasické, lepené a navíc většinou s politickým aspektem.
Přeji vám krásné již probuzené jaro.